Dyskografia


Płyta Gosi Andrzejewicz zawiera 13 utworów. Cztery z nich są autorstwaGoffredo Orlandi – włoskiego kompozytora, laureata Sanremo 2004,znanego ze współpracy z takimi gwiazdami jak Laura Pausini.Producentami pozostałych utworów są Artur “St0ne” Kamiński oraz AdamKamiński – znani ze współpracy z wieloma artystami polskiej scenymuzycznej. Twórcami melodii piosenek są oprócz Gosi wszyscy producencipłyty. Teksty polskie są autorstwem Gosi Andrzejewicz i AlicjiMaciejowskiej. Natomiast autorką jedynego angielskiego tesktu jestChwee Sze Foong – tekściarka amerykańska pochodzenia chińskiego.Piosenki powstawały na przestrzeni dwóch lat.
Album Gosi zawiera melodyjne utwory utrzymane w klimatach pop, R’n’B z dużymwsparciem dobrego zachodniego bitu w tle. Na płycie znajdziemy równieżpiosenki spokojne, pełne przestrzeni i dobrego współczesnego brzmienia.Cechą charakterystyczną płyty jest różnorodność stylów, bowiem można tuznależć domieszki hip-hop,soul, poprock. Czynnikiem łączącym płytę wspójną całość jest subtelny i zmysłowy wokal artystki. Większość tekstów jest optymistyczna, ale na płycie można znaleźć również utwory balladowe poruszające problemy życiowe młodej dziewczyny. Album Gosijest pełen dziewczęcej świeżości i ciekawej współczesnej produkcji.

Już10 kwietnia 2006 roku, nakładem My Music, do sklepów trafi debiutanckialbum Gosi Andrzejewicz. Materiał będzie składał się z dwóch płyt,pierwsza to wydana własnym sumptem płyta Gosi Andrzejewicz, którą byłomożna kupić tylko i wyłącznie przez internet. Na drugim krążku znajdąsię nowe utwory wokalistki m.in. „Niebezpieczna Gra” i angielska wersjautworu „Dangerous Game” – z którym to Gosia startował na Eurowizji wBiałorusi. Będą również wersje instrumentalne utworów jak i specjalnewersje acapella dla Dj’ów. Płytę promować będzie utwór „Pozwól żyć” doktórego został nakręcony teledysk, który również znajdzie się napłycie.


„Lustro”to drugi album Gosi Andrzejewicz. Gosia zaprezentowała tym razem kilkanowych wcieleń. Z jednej strony piosenki sa delikatne, ale ikontrowersyjne. Na płycie można znaleźć romantyczne ballady jak iszybkie, imprezowe utwory. „Ta różnorodnosć tematyczna jak i muzycznajest na tyle spójna, że warto wysłuchać płyty jednym tchem” – twierdziGosia.
Singlem promującym to wydawnictwo jest napisana przez GosiąAndrzejewicz i Artura „St0ne” Kamińskiego piosenka pt. „Trochę Ciepła”

Już27 kwietnia 2007 ukazała się Pierwsza w karierze artystki kompilacjanajwiększych przebojów. Oprócz znanych już fanom Gosi piosenek, takichjak „Pozwól żyć”, „Trochę ciepła”, „Lustro”, „Słowa”, czy „Nieśmiałychłopak”, jako bonus na krążku znalazły się dwie nowe piosenki, wersjeinstrumentalne i remiksy kompozycji oraz unikalny reportaż o Gosi.Dodatkowo, na dołączonym do wydawnictwa krążku DVD zebrano wszystkieteledyski artystki.

Dzisiaj do sklepów muzycznych trafiła wyjątkowa kompilacja muzyczna zatytułowana „Zimno? Przytul mnie!”. Wydawca płyty – My Music, Radio Eska oraz Gosia Andrzejewicz postanowili przekazać zysk ze sprzedaży każdej płyty na dożywianie dzieci przez Polską Akcję Humanitarną w ramach programu Pajacyk. Każdy sprzedany egzemplarz albumu to obiad dla jednego dziecka.
Doboru utworów na kompilację: Gosia Andrzejewicz i Radio Eska prezentują „Zimno? Przytul mnie!” – dokonała Gosia Andrzejewicz. Wśród 20 zimowych przebojów oraz świątecznych utworów,znajdą się 3 utwory w wykonaniu artystki. Singlem promującym całą kompilację jest najnowszy utwór Gosi: „Magia świąt”.
„W sercu każdego z nas ukryty jest cudowny skarb, którym jest dobro. Dzięki płycie „Zimno? Przytul mnie!” jakąś cząstką naszego dobra możemy podzielić się z innymi. Święta to szczególny czas, w którym niewielkie gesty nabierają szczególnej mocy. Wierzę, że płyta ta sprawi radość nie tylko osobom, które ją kupią, ale również rozjaśni uśmiechem twarze dzieci, które dzięki temu otrzymają ciepły posiłek.” – mówi Gosia

Długo oczekiwana płyta Gosi Andrzejewicz zatytułowana „Wojowniczka”. Album utrzymany w klimacie pop-dance, naktórym znajdziecie 14 zupełnie nowych utworów artystki. „Album tenzdecydowanie różni się od poprzednich. Podczas pracy nad płytą wspólnieze St0ne’m dużo eksperymentowaliśmy z brzmieniem, stale poszukiwaliśmy.Nowe utwory są bardzo świeże i pełne zmysłowej energii, całość jestszybka i dynamiczna. Wśród nowych piosenek nie zabrakło równieżrefleksyjnej ballady. Myślę, że jest to chyba moja najlepsza płyta” -mówi Gosia. Singlem promującym krążek jest utwór „Otwórz Oczy”, wktórym Gosia proponuje słuchaczom, aby spojrzeli na swoje życie z innejstrony, dostrzegali szczęście w codzienności i cieszyli się z tego, codaje im los.


        "Film" - taki tytuł nosi dwupłytowy album Gosi Andrzejewicz, którego premiera odbyła się 25 listopada 2014. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Dr Alban, Anders Nyman (Guru Josh Project – Infinity), Douzi, NatStar, Fresco oraz producenci z Niemiec, Belgii, Włoch, Rumunii , USA oraz polski producent St0ne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz